Перейти до змісту

Концепт IMs стане провідною зіркою бренда.

У понеділок, 14 січня, на автосалоні у Детройті компанія Nissan представила електричний концепт IMs. "Спортивний седан підвищеного комфорту" показує нове бачення марки на авто майбутнього.

Знімки електрокара опублікувала медіаслужба Associated Press.

В моделі Nissan IMs бренд втілив три основні ідеї, які розроблює однойменний підрозділ Nissan Intelligent Mobility: безпілотні технології, "розумне" заряджання та інтелектуальну інтеграцію. Стосовно кузова авто зазначається, що це "суміш седана та кросовера".

Представлена автівка – це всього лише концепт і їй ще дуже далеко до серійного варіанта. IMs охарактеризували як орієнтир на горизонті бренду, який буде певною мірою формувати модельний ряд Nissan.

Крім того, TechCrunch пише, що під час презентації футуристичного авто представники компанії пообіцяли представити у недалекому майбутньому ще сім електрокарів. Вони зазначили, що це будуть нові авто, крім уже представленого концепта IMs та рестайлінгового Nissan Leaf, який показали у Лас-Вегасі.

Нагадаємо, що преміальний суббренд Nissan також презентував концепт у Детройті. Так, Infiniti представила перший електрокар марки. Кросовер буде диктувати "нову дизайнерську мову для електрокарів з домішкою японської ДНК".

Залиште свій коментар