Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Nissan пропонує захищати водіїв від забудькуватості

Японці стали другими після Hyundai, хто встановив систему нагадування про забуті речі на задньому сидінні.

Повальна забудькуватість американців стала притчею по всьому світу. У цьому році Національна система безпеки дорожнього руху повідомляє, що 29 дітей загинуло від теплового удару в машині. За статистикою, в середньому в США 1 дитина помирає кожні 10 днів від неуважності батьків. Японський автовиробник Nissan запропонував для своїх автомобілів систему, яка буде нагадувати водієві про присутність людини або предмета на задньому ряду.

Nissan
Nissan

Технологія Rear Door Alert була розроблена двома жінками-інженерами, які мають дітей. Замість простого попереджувального тексту на приладовій панелі система Nissan включає спеціальний гудок, коли водій відходить від автомобіля. RDA контролює використання задніх дверей автомобіля, і якщо вона відкрита на початку поїздки, але залишається закритою в кінці, система попередження активується.

Nissan
Nissan

Систему булу встановлено в Nissan Pathfinder 2018 року, а до 2019 року пошириться на всі моделі бренду, які продаються в Америці. До 2022 року RDA стане стандартною для всіх чотирьохдверних автомобілів Nissan, включаючи пікапи.

Нагадаємо, що схожа система дитячого замку SEA встановлено в новому поколінні Hyundai Santa Fe, який вже доступний в Україні. Вона входить у дві комплектації Prestige і Top.

Варто відзначити, що вчені повідомили наскільки нагрівається салон автомобіля в тіні і на сонці. Виявилося, що температура всередині машини може досягати 70 градусів за Цельсієм. Крім того, використання кондиціонера не завжди корисно і варто спочатку охолоджувати салон за допомогою відкритих вікон, щоб не нашкодити самим собі.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції