Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Nissan загрожують штрафи за махінації одіозного екс-глави

Прокуратура Японії готує обвинувачення проти бренду.

У п'ятницю, 7 грудня, стало відомо, що уряд Японії може оштрафувати Nissan. Компанії загрожує звинувачення в умисному зменшенні гонорарів екс-глави Карлоса Гона в деклараціях.

Підозру можуть вручити 10 грудня, разом з обвинувачувальними актами на Гона, пише AutoNews з посиланням на джерела в Nissan.

Причиною нових звинувачень стали виявлені факти у справі про махінації екс-менеджерів альянсу Nissan-Renault Карлоса Гона, а також Грега Келлі. За даними прокуратури Японії, у цінних паперах Nissan вказана відкладена виплата в розмірі $80 млн. Вона ще не була переведена у готівку Гоном, але у компанії повинні були сплатити на неї податки.

Джерело в автокомпанії повідомляє, що Nissan намагається максимально відкрито співпрацювати з розслідуванням. Відомо, що після ув'язнення Карлоса Гона, новий глава японського бренду підписав документи про погашення податків на відстрочену виплату.

Нагадаємо, що у Mitsubishi також звільнили одіозного главу альянсу Nissan-Renault. Карлоса Гона звільнили вже з другої компанії японсько-французького концерну.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції