Nissan заявив про масштабні плани завоювання авторинку Китаю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія розраховує майже удвічі збільшити об'єми виробництва.

До 2021 року компанія Nissan Motor Co. планує інвестувати близько 900 мільйонів доларів, щоб збільшити обсяги виробництва автомобілів у Китаї на 40%.

Така інвестиція дозволить стати Nissan третім значним гравцем на найбільшому авторинку світу, передає AutoNews.

Після розширення компанія зможе виробляти 2,1 мільйона автомобілів на рік.

Це досить невеликі продажі відносно лідерів китайського авторинку, компаній General Motors та Volkswagen AG, які  продають по 4 мільйони автомобілів щороку. Але Nissan хоче виокремитись від інших виробників, із якими наразі він перебуває практично на одному рівні.

Наразі Nissan разом з Toyota Motor Corp., Ford Motor Co. та Honda Motor Co. відстають далеко позаду від основних гравців, кожна з них продає 1 мільйон автомобілів на рік.

У минулому році компанія Nissan продала 1,5 мільйона автомобілів. Її мета – продавати до 2022 року до 2,6 мільйонів автомобілів на рік.

Компанія планує використовувати додаткові потужності для виробництва як електричних транспортних засобів, так і бензинових автомобілів для бренда Nissan та його китайського підрозділу Venusia.

Нагадаємо, що Toyota витратить півмільярда на розширення заводів у Китаї. Японці планують збільшити об'єми виробництва у Китаї на 20%.

Вибір редакції