Новий Toyota Land Cruiser 300 отримав несподіваний захист від викрадення

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий Toyota Land Cruiser 300 отримав несподіваний захист від викрадення

toyota-global.com

На цю модель "полюють" дуже часто.

Як відомо, Toyota Land Cruiser є культовою моделлю японської марки і користується неймовірною популярністю серед автомобілістів.

Дебют цієї моделі відбувся кілька місяців тому, проте позашляховик продовжують всебічно вивчити журналісти та автоексперти. Нещодавно в машині виявили одну цікаву деталь - "дивні" точки під капотом.

Мітки мають досить непримітний вигляд і на перший погляд нагадують невеликий виробничий дефект. Це невеликі точки, розташовані в моторному відсіку поруч з акумулятором. Якщо на них подивитися через мікроскоп, то одразу стає зрозуміло, що це VIN-код автомобіля. Він прописаний крихітними цифрами та літерами, і читається як вперед, так і назад.

Таким чином, Toyota вирішила зайвий раз захистити власників Toyota Land Cruiser 300 від викрадень. Як відомо, ця модель користуються величезною популярністю у автокрадіїв, тому виробник впевнений, що нове покоління моделі безумовно потрапить під їхній приціл.

Звичайно ж, після поширення цієї інформації, автозлодії легко зможуть видалити ці позначки. Однак де гарантія того, що вони нанесені тільки тут. Ймовірно, компанія підстрахувалась і зробила такі мітки в інших місцях. Так що, якщо автомобіль буде викрадений, а його видимі VIN-коди видалені, є висока ймовірність, що поліція зможе його впізнати і повернути власнику.

Раніше розповідалося про те, що Toyota Land Cruiser 300 розбили майже одразу після купівлі.

Наступна публікація