Очищення снігу по-сахалінськи: мережу сколихнуло відео, як у Росії трактор змітає сніг разом з автівками

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Очищення снігу по-сахалінськи: мережу сколихнуло відео, як у Росії трактор змітає сніг разом з автівками

Фото: apnews.com

Там випав настільки великий шар снігу, що не кожен трактор впорається з таким викликом.

Коли дивишся такі відео, на душі стає сумно. Серйозні снігопади нещадно засипали вулиці Сахаліна. Люди опинилися у пастці, деякі не можуть вийти з дому, а інші шукають свої автомобілі.

Комунальники намагалися вирішити цю проблему, та як завжди, у свій спосіб. Трактор чистив сніг разом з автомобілями. Про це повідомляє Telegram-канал NEXTA Live.

Снігу було так багато, що навіть великі трактори не відразу могли почистити дорогу. Тож, де саме припарковані авто, виявити було дуже важко. Тому працівники на тракторах вирішили не ускладнювати собі життя та почали змітати сніг разом з автомобілями. Ківш із легкістю розкидав залізо, а власники машин спостерігали за цим у вікно, адже вийти з під’їзду неможливо.

Та треба зазначити, що сама стихія вже значно пошкодила автомобілі. Багато тон снігу просто розплюснули більшість машин, а трактор вже завершив почате матінкою-природою.

Тепер, після того, як машини звільнили зі снігового полону, люди змогли вийти до них та оцінити пошкодження. Більшість автомобілів відновити буде важко. Тим автовласникам, хто заздалегідь придбали страховку КАСКО, простіше, вони отримають компенсацію, а ось іншим непереливки. Особливо постраждали ті люди, для яких автомобіль – це єдине джерело заробітку.

Нагадаємо, як швидко та ефективно прибрати лід з автомобіля: дієві поради водіям.

Наступна публікація