Один з найпопулярніших електрокарів серед українців буде відкликаний: названо причину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Один з найпопулярніших електрокарів серед українців буде відкликаний: названо причину

media.chevrolet.com

Йдеться про екземпляри, які були випущені від 2017 до 2019 року.

Компанія General Motors ухвалила рішення провести масштабне відкликання електрокарів Chevrolet Bolt.

Про це повідомляє The Detroit News.

Відомо, що під час діагностики фахівці виявили проблему - виробничий дефект, через який може стати причиною пожежі автомобіля. Ця проблема може бути у автомобілів, які були випущені в період від 2017 до 2019 року. Як наслідок, через цей дефект вже сталося займання п'яти електромобілів. Усього буде відкликано 68 667 екземплярів.

Під час внутрішнього розслідування експерти GM виявили, що займання могли спровокувати "джерело тепла або коротке замикання в осередку". Як пояснив офіційний представник концерну Ден Флорес, під час пошуку вирішення цієї проблеми GM створила інструменти для дилерів, що дозволяють діагностувати проблеми з акумулятором.

Також було створено розширене бортове діагностичне програмне забезпечення. Це ПЗ здатне виявляти потенційні проблеми, пов'язані зі змінами в роботі акумуляторного модуля, до того, як будуть спровоковані проблеми під час експлуатації та зарядки автомобіля.

Першими звернутися в місцеві представництва Chevrolet для установки нового діагностичного ПЗ зможуть власники автомобілів Bolt 2019 року. Власників електромобілів 2017 і 2018 років запросять до кінця травня. Надалі діагностичне програмне забезпечення увійде до стандартної комплектації представленого в лютому кросовера Chevrolet Bolt EUV і інших електричних моделей марки.

У 2021 році певний час Chevrolet Bolt EUV утримувало статус найбільш популярної моделі в секторі імпортованих вживаних електрокарів. Користується попитом ця модель й в Україні. За підсумками січня та лютого саме Chevrolet Bolt EUV став найпопулярнішим електрокаром, якому віддавали перевагу українці.

Наступна публікація