Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян виступив на мітингу представників "євроблях"

Під Кабінетом Міністрів зібралися активісти у прагненні підтримати запропоновані правки до нових законопроектів.

Сьогодні 19 вересня у мітингу братимуть участь не тільки активісти "Авто Євро Сили", але і представники громадських організацій, зокрема "Союзу перевізників України" зі своїм зверненням про дозвіл на ввезення в Україну автобусів з показниками нижче "Євро-5".

еврономера
АвтоЄвроСила

Міністр інфраструктури вийшов до мітингувальників і повідомив, що при Верховній Раді створено спеціальний експортний комітет, який займається якраз дорожніми та автомобільними питаннями. І він закликає активно контактувати з ними, звертаючи увагу на важливі моменти. Зараз в розробці кілька законопроектів, які дозволять відрегулювати транспортні перевезення.

Автоперевізникам міністр порадив, подати свої пропозиції про регулювання їх роботи. Він зазначив, що уряд дослухається до вимог представників народу і враховує побажання мірою можливості, знаходячи компроміси в рішеннях питань.

Акція "Авто-Євро-Сила" в самому розвитку, прийшов міністр інфраструктури Омелян для вирішення питань громади по кожному пункту. --- Разом Сила!!!

Опубликовано Авто Евро Сила Вторник, 18 сентября 2018 г.

Головними вимогами активістів є просування нових законопроектів, які дозволять зробити доступним розмитнення. Під керівництвом юристів вони внесли близько 140 правок, які зараз необхідно розглянути Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики і конкретно Ніні Южаніній.

Крім того, серед вимог автомобілісти висувають питання про складні ділянки доріг, які досі перебувають в аварійному стані, що провокує смертельні аварії.

Нагадаємо, що в липні у Верховній раді ухвалили два законопроекти щодо зниження ставок на легалізацію автомобілів на єврономерах. Після цього активісти запропонували внести свої поправки в законопроект.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції