Оновлений Ford Mondeo з`явиться в кузові універсал з гібридним приводом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія готує європейську версію до дебюту в 2019 році.

Ford оголошує про розширення модельної лінійки Mondeo, а також планує оснастити її гібридною установкою для європейського ринку. Автомобіль отримає потужний акумулятор на 9 кВт/год з можливістю електричного ходу в 40 км. Про це повідомляє видання Carscoops за інформацією виробника.

Ford Mondeo
carscoops.com

Наразі гібридні автомобілі Mondeo Hybrid і Mondeo Vignale Hybrid оснащені батареєю ємністю в 1,4 кВт/год, яка може забезпечити чистий запас ходу на електриці до 1,6-3,2 км. Вона працює в парі з 2-літровим бензиновим агрегатом і в сумі видає потужність 187 к.с. Крутний момент передається за допомогою автоматичної CVT. Витрата палива в комплексному режимі становить 4,4 літра на сто кілометрів шляху. Але в новому вигляді виробник обіцяє, що установка стане ще економічніше і збільшиться запас ходу.

Ford Mondeo
carscoops.com

Гібридний Ford Mondeo Wagon буде оснащуватися сенсорним екраном, адаптивною системою освітлення зі світлодіодною оптикою і комплексом систем безпеки Active City Stop, Active Park Assist та інші.

Ford Mondeo
carscoops.com

Відзначимо, що компанія Ford обіцяє інвестувати 11 мільярдів доларів в електрифікацію і запустити 16 повністю електричних моделей з 40 запланованих на 2022 рік.

Нагадаємо, що японці придумали нове електричне спортивне купе, яке зможе конкурувати з Tesla Roadster. За попередніми характеристиками вона має показники розгону на частки секунди менше, ніж в американського родстера.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції