Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оновлення для електрокарів Tesla зробить їх більш уважними

Нове програмне забезпечення вже доступно для користувачів електромобілів.

Компанія оголосила про запуск оновленого ПЗ для Tesla Model S, Tesla Model X і Tesla Model 3. За cтвердженням представників бренду воно є самим істотним з усіх, що випускалися.

Як повідомляє видання AutoCar, нововведення враховують спрощене меню і деякі додаткові функції. Так всі вісім зовнішніх камер системи самообслуговування Tesla були активовані, що дозволило їй мати огляд на 360 градусів. Моніторинг сліпих плям тепер залежить від камер бічної і задньої орієнтації, поряд з раніше використовуваними ультразвуковими датчиками, для виявлення транспортних засобів і відображення їх на екрані автомобіля. У список включені велосипедисти і вантажівки.

Нова програма запуску додатків полегшує доступ до них, об'єднуючи в одному місці і забезпечуючи швидкий доступ до останнього додатку, що використовувався. Власники можуть також отримати доступ в одному місці до елементів управління підігрівами, таких як обігрівачі заднього сидіння і обігрівач рульового колеса.

Плюс тепер можна пограти у аркадні ігри Atari, які доступні, коли машина стоїть на паркінгу. А в електрокарах, випущених з серпня 2017 року передня камера працює в режимі відеореєстратора. Натисканням клавіші можна записати ролик до 10 хвилин.

Нагадаємо, що електрокар Tesla Model 3 показав відмінні результати при перевірці на безпеку. Електрокар піддали фронтальному зіткненню на швидкості 56 км/год, бічний удар на швидкості 61 км/год, вплив збоку і випробування на перекидання. Кожне з них Model 3 пройшов на відмінно.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції