Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У седана змінилась оптика, радіаторна решітка і ще деякі елементи кузова.

Компанія Opel показала на перших знімках оновлений седан Insignia, яка отримає нові мотори від Peugeot-Citroen.

Поки що відомо здебільшого про косметичні зміни, а відомості про силові агрегати держаться у секреті, пише Motor1.

Судячи зі знімків, рестайлінгова Insignia отримала ширшу та загалом трохи більшу решітку радіатора, яка прикрашена тривимірними елементами. Ходові вогні перемістились у нижню частину оптики, блоки протитуманок стали агресивнішими, а логотип Opel помітно укрупнився.

Зовні розробники нової Insignia зробили основний акцент на переробку оптики седана. Авто має "піксельні" фари IntelliLux. Вони застосовувалися на цій моделі й раніше, але тепер кожен блок використовує не 32 світодіоди, а 84. В Opel переконані, що допрацьовані фари зможуть швидше й точніше реагувати на зміни дорожньої ситуації.

У задній частині з’явилися трапецієподібні наконечники випускної системи замість овальних.

Також відомо, що Insignia отримала нову камеру заднього виду і системою стеження за транспортом, що рухається поперечним курсом: при русі заднім ходом датчики здатні вловлювати перешкоди на відстані до 20 метрів в обидві сторони.

Стосовно моторної гами, то поки заявлено, що Opel Insignia буде оснащуватися якимись зовсім новими моторами: як бензиновими, так й дизельними.

Opel Insignia_3
motor1.com

Нагадаємо, що Volkswagen представив "заряджену" Polo. Авто будуть продавати з силовими агрегатами на бензині і автогазі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції