Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль коштує значно дешевше звичайної машини рятувальників, але начебто може повністю її замінити.

На гаджет-шоу CES у Лас-Вегасі Panasonic представив електричну пожежну машину, яка була створена спільно з виробником вантажівок Tropos Motors.

Фотографії автомобіля опублікувала медіаслужба Associated Press.

Сама вантажівка була сконструйована Tropos Motors, але електроніку для неї створювала компанія Panasonic. Зокрема, авто обладнане спеціальною системою TOUGHBOOKTM FZ-G1 Tablet для відстеження чи отримання інформації про надзвичайні ситуації.

Крім того, пожежна машина обладнана системою безпеки OneConnectSM, яка захищає автомобіль від злому, контролює стан акумуляторів і загалом транспортного засобу.

Варто відзначити, що вантажівка, створена Panasonic і Tropos Motors, має дуже компактні розміри порівняно з звичайною пожежною машиною. При цьому, за заявами творців, вона може повністю замінити повноцінну машину рятувальників. Її вартість у перспективі може скласти близько $50 тисяч, що становить приблизно десяту частину вартості звичайної пожежної.

Подробиць про запас ходу авто і про силову установку поки що не повідомляється.

Нагадаємо, що Ford посадив у свої безпілотники роботів. Американська марка планує створити інноваційну службу доставки.

Відео Технології майбутнього: у Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки

Що їстимуть, на чому їздитимуть та якими ґаджетами користуватимуться вже незабаром в усьому світі? Побачити дещо можна вже сьогодні  в американському Лос-Анджелесі. Там відкрилася виставка побутової електроніки.    

Технології майбутнього: у Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки

Залиште свій коментар

Вибір редакції