Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паризький автосалон 2018: Infiniti представили гібридне купе з технологіями "Формули-1"

Прототип на базі спортивного купе обладнали системою відновлення енергії KERS.

Японський елітний підрозділ Nissan вразив відвідувачів автосалону високопродуктивним спортивним купе на базі Q60 Black S. В ньому застосували технології, які використовує спортивний напрямок компанії і в результаті потужність автомобіля зросла до 563 к.с.

Infiniti Project Black S
AutoCar

Як повідомляє видання AutoCar, прототип Infiniti Project Black S оснащений поєднанням 3,0-літрового V6 потужністю 400 к.с. і системи відновлення енергії KERS 1-го рівня. Він використовує двухгідравличну трансмісію, за мотивами "Формули-1", з регенеративною гальмівною системою (MGU-K).

Вона забезпечує половину електричної тяги, а в додаток електричні турбокомпресори разом з двома блоками збору тепла використовують тепло від вихлопів і генерують ще додаткову електротягу. Всі джерела енергії підживлюють батарею 4,4 кВт/год, але тим не менш запасу ходу на електриці вона не дає, а тільки виключає моменти затримок.

Infiniti Project Black S
AutoCar

Кілька компонентів кузова кузова виготовлені з вуглецевого волокна, включаючи дах, передні крила і передній бампер. Інженери Infiniti стверджують, що економія ваги - це спосіб компенсувати додаткову масу трансмісії. Спорткупе раніше важить 1776 кг, що на 24 кг більше, ніж базова Q60.

Infiniti об'єдналася з командою "Renault Формула-1" для впровадження їх технології на Black S. В результаті прототип має поліпшену аеродинаміку, яка робить його більш слизьким і виробляє більше притискної сили, ніж в звичайному автомобілі. Наприклад, заднє крило з вуглецевого волокна аналогічно профілю, який команда F1 застосовує на своїх автомобілях для Гран-прі Італії в Монці, що забезпечує Black S стабільність на швидкісних прямих і життєво важливою притискною силою у поворотах.

Infiniti Project Black S
AutoCar

Як зазначив глава компанії Infiniti Роланд Крюгер, проект Infiniti Project Black S стане прикладом успішного альянсу між серійними моделями і спортивними модифікаціями. Прототип отримав реальні риси майбутнього спорткара і демонстирує передові технології в реальному застосуванні.

Нагадаємо, що Hyundai представили "заряджений" фастбек потужністю 270 к. с. Він оснащений 2,0-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом і має максимальний крутний момент 353 Нм або пікові 378 Нм з активованою функцією overboost.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції