Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кроссовер отримає мультимедіа на платформах Android та Apple.

На Паризькому автосалоні компанія Dacia представила оновлений Duster, який став найпотужнішим із коли небудь випущених серійних автівок під знаком бренду.

Крім того, серійні моделі можна придбати із мультимедійними системами на Android та Apple, передає прес-центр Dacia. У компанії обіцяють, що ні перший, ні другий фактор значно не вплинуть на ціну кроссовера.

Стосовно потужності відомо, що Dacia Duster отримає 1,3-літровий 4-циліндровий двигун TCe, який використовує бензиновий фільтр твердих часток. Аналогічну технологію уже використовують для декількох моделей Renault, Nissan та Mercedes.

Dacia Duster
Reuters

Покупцям запропонують на вибір дві силові установки: 130 кінських сил та 240 Hm крутного моменту або потужнішу конфігурацію з 150 кінських сил та 250 Hm.

Стосовно інтеграції операційних систем Android та Apple в автомобільне мультимедіа також дещо відомо. Так, Dacia отримує технологічне оновлення з впровадженням системи Media Nav Evolution, яку обіцяють інтегрувати до кінця 2018 року. "Операційки" отримають назви Android Auto та Apple CarPlay. Серед іншого у авто можна буде встановити Waze, Whatsapp та Spotify.

Dacia Duster_4
Dacia.com

Нагадаємо, що на Паризькому автосалоні компанія Toyota показала RAV4, який підвищив керованість та комфорт. Гібридний кроссовер японці готували спеціально під європейський ринок.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції