Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партію пікапів Tesla забронювали для поліції Мексики

Один з міст країни планує придбати одразу 15 електричних пікапів Cybertruck.

Влада мексиканського містечка Сьюдад-Вальес замовила для автопарку місцевої поліції одразу 15 електропікапів Tesla Cybertruck.

Мер міста Адріан Еспер Карденас навіть послав Ілону Маску ескізи авто в поліцейській лівреї у надії отримає знижку, пише ElImparical.

Судячи з інформації, попереднє замовлення складається з десяти електрокарів моделі Dual Motor і п'яти Tri-Motor Cybertrucks з максимальним пробігом. У місті розраховують, що Tesla Cybertruck допоможе знизити викиди вуглекислого газу.

Tesla ще не почав офіційно приймати замовлення на Cybertruck. Потенційні покупці просто можуть залишати депозити, які потім повертаються, у розмірі 100 доларів, щоб внести свої імена в електронну чергу.

Нагадаємо, що автопарк поліції Дубая планують поповнити пікапом Tesla. Підрозділ планує отримати електрокар за рік до офіційного початку виробництва.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції