Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патрульні повідомили про виявлення понад 50 тисяч нетверезих водіїв

Патрульна поліція озвучила кількість виписаних протоколів за водіння у стані сп'яніння.

Патрульною поліцією протягом перших семи місяців 2018 року у всій Україні було виписано 56 241 протокол за керування у стані сп'яніння (ст. 130 КУпАП). Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції на сторінці в Twitter.

Своєю чергою, заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький під час засідання МВС України повідомив про те, що за сім місяців зареєстровано 81 006 ДТП, що показує зменшення кількості аварій порівняно з 2017 роком на 10%.

Основними причинами залишаються: перевищення швидкісного режиму (34%), порушення правил маневрування (20%), порушення правил проїзду перехресть (8%), порушення правил дорожнього руху пішоходами (8%), недотримання дистанції (7%), порушення правил проїзду пішохідних переходів (7%) і керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння (4%).

За словами заступника, для посилення безпеки дорожнього руху патрульна поліція додала на дороги 54 екіпажи. І наразі на дорогах країни перебуває 540 екіпажів патрульної поліції. А 22 липня 2018 року розпочала роботу 51 мобільна команда разом з працівниками "Укртрансбезопасности", які виконували перевірку транспортних засобів, які займаються перевезенням пасажирів. І вони виявили 4 650 адміністративних правопорушень.

Нагадаємо, що в Україні спостерігається зниження аварійності та підвищення безпеки дорожнього руху. Про що повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції