Перевезення дітей в автокріслі. Таксі-сервіс у Києві придумав цинічну аферу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таксисти погоджуються везти дітей без спецзасобів за додаткові кошти.

У Києві таксі-сервіс пропонує за додаткові гроші пасажирам з дітьми не автокрісло, а право взагалі їхати у таксі і не платити штраф у разі зупинки патрульними.

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Судячи з інформації, киянин викликав таксі для поїздки з донькою. Він не вказав, що їде з дитиною і таксист відмовився його везти. Під час повторного замовлення, в якому чоловік уже вказав, що їде з дитиною, знову приїхав інший водій без автокрісла, але він уже був готовий перевозити замовника з донькою.

За словами чоловіка, сервіс зняв з нього додаткові 40 гривень за таку послугу, але фактично він не отримував того, за що платив, а тому відмовився. Після цього він зробив ще кілька замовлень, але історія повторилась.

Як наслідок, чоловік зателефонував до оператора таксі-сервісу, який розповів, що у них взагалі як такої послуги немає.

"Ніхто ж не переживає, 40 гривень додав і нібито все заминається. Питання до надавача послуг – за що я плачу? я плачу за спокій? за те, що все промовчали чи як?", - розповідає журналістам обурений батько.

У сюжеті зазначається, що, якщо ви не отримуєте послуг, за які заплатили, то ви можете відмовитись і не платити за них. Разом з тим, якщо потрібно кудись терміново дістатись, то можна зняти салон авто й доводити уже згодом, що сервіс не надав послуги у повному об’ємі.

Нагадаємо, що голова асоціації таксистів "розгромив" закон про перевезення дітей. В асоціації розповіли, що у законі йдеться про "спеціальні засоби", а не про автокрісла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції