Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перше авто експрезидента США Обами пустять з молотка

Позашляховик Jeep продадуть на аукціоні цього тижня.

У середу, 26 червня, в Америці на аукціоні пустять з молотка Jeep Grand Cherokee, який належав експрезиденту США Бараку Обамі.

Позашляховик 2000 року став першим новим авто політика, повідомляється на сайті аукціону Invaluable.

За даними видання, автомобіль має пробіг приблизно у двісті тисяч кілометрів.

Про свій Grand Cherokee Обама згадував 2010 року, коли виступав перед робітниками заводу Chrysler у Детройті, з конвеєра якого зійшов і його позашляховик. Через деякий час після цього він продав авто.

Його придбала мешканка Чикаго і зберегла всі документи на транспорт, які підтверджують, що ним колись володів Барак Обама. Як наслідок, в роки президентства Обами їй вдалося продати Jeep Grand Cherokee за 26,5 тисячі доларів у приватну колекцію.

Тепер же автомобіль знову вирушить на аукціон разом з деякими речами, які знайшли в бардачку. Серед них: записка від начальника поліції Іллінойсу, Джона Міллера, з проханням зустрітися і обговорити законопроект про переслідування за расову приналежність, а також записки Обами, зроблені на чеку за ланч, візитки і паркувальні талончики початку нульових.

Jeep Grand Cherokee_2
Invaluable

Раніше згадувалося, що унікальний тривісний Jeep з повним приводом пустять з молотка. Автомобіль створило тюнінг-ательє на базі ювілейної моделі Wrangler.

Залиште свій коментар

Вибір редакції