Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий завод в Дюрені вироблятиме 10 тисяч електрокарів StreetScooter щорічно.

Вчора, 30 травня, з конвеєра нового заводу StreetScooter у Німеччині з'їхали перші електрокари, які буде використовувати один з світових лідерів експрес-доставки DHL.

Про це повідомляє агентство Reuters.

DHL розробила StreetScooter спеціально для внутрішнього використання, щоб знизити викиди, оскільки інтернет-магазини створюють більше попиту на доставку посилок.

Streetscooter_7
Reuters

Нова виробнича площадка розташована в Дюрені, північно-західна Німеччина. Тут будуть виробляти близько 10 тисяч електрокарів щорічно, так само, як і на фабриці в Ахені, що дозволяє компанії подвоїти виробництво до 20 тисяч автомобілів на рік.

На офіційному відкритті заводу були присутні прем'єр-міністр Німеччини Армін Лашчет, виконавчий директор електронної пошти та групи німецької поштової та логістичної групи Deutsche Post DHL Юрген Гердес і Ахім Кампкер - головний виконавчий директор Streetscooter GmbH.

Streetscooter_5
Reuters

Зараз в Deutsche Post DHL використовується понад 6 тисяч самоскидів Streetscooter.

Нагадаємо, що поштові фургони Streetscooter GmbH розробила логістична компанія DHL спільно з компанією Ford.

Раніше повідомлялося, що Amazon почав доставляти товари у закриті автомобілі. Кур'єр доставляє товар і залишає його у багажнику або салоні автомобіля використовуючи корпоративний додаток Amazon.

Залиште свій коментар

Вибір редакції