Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Peugeot-Citroen запустив у Марокко завод, який обслужить 80 країн

З конвеєра зійшли перші автомобілі марки.

Концерн Peugeot-Citroen запустив виробництво на новому гігантському заводі у Марокко.

Першими автомобілями, які сходять з конвеєра, стали Peugeot 208, пише AutoNews.

На додаток до Peugeot 208, на підприємстві можуть виробляти нові версії Citroen C-Elysee і Peugeot 301 – трьохкорпусних автомобілів, які здебільшого продаються за межами Європи.

Загалом же завод поки що буде випускати автомобілі на новій архітектурі CMP PSA у кузовах компактів.

Будівництво нової гігафабрики обійшлося Peugeot-Citroen у 557 млн євро, але, за планами концерну, всі вкладення окупляться сповна. Потужності здатні випускати 200 тисяч автомобілів на рік і більшість з них буде продаватися за межами Марокко.

У PSA кажуть, що завод буде обслуговувати 80 країн.

Також у прес-службі альянсу повідомляють, що з відкриттям заводу, на якому будуть працювати 4500 осіб на повну потужність, тепер в Марокко є повноцінна екосистема.

Регіональна штаб-квартира Peugeot-Citroen знаходиться у Касабланці, а завод у Кенітрі. Він буде обслуговуватися технічним центром з 500 інженерами і 27 постачальниками, які побудували заводи і складальні цехи у цьому районі. У загальній складності на фабриці буде створено близько 20 тисяч робочих місць.

Вибір країни для будівництва гігафабрики став не випадковим. У Марокко невисока вартість праці, порівняно з Європою, а також концерни отримують щедрі стимули з боку уряду. Ще один аргумент на користь країни – легкий доступ до основних портів.

Раніше згадувалося, що В'єтнам почав виробництво хетчбеків VinFast за $17 тисяч. Компанія планує поборотися з Toyota, Ford і Honda за покупців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції