Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підрозділ Daimler представив перший шкільний електробус

Компанія створила шкільний автобус на електриці.

Компанія Daimler презентувала надсучасні шкільні автобуси на електриці, які випустила під брендом дочірньої марки Thomas Built Buses.

Автобуси були створені спільно із Proterra, яка спеціалізується на енергетичних технологіях та акумуляторах, пише InsideEVs.

Транспорт обладнаний батареєю потужністю близько 180 кВт/год. Вона повністю "заправляється" за три години від зарядки в 60 кВт.

Це перший автобус, який створили у рамках співпраці двох компаній. Daimler обрав саме Proterra для співпраці, тому що акумулятори компанії вважаються одними із найбільш надійних у світі. Річ у тім, що перед встановленням на транспорт вони проходять безліч тестів на безпечність.

"Ми раді працювати з лідером галузі, такими як Thomas Built Buses, щоб створити високошвидкісний електричний шкільний автобус, який зменшує вплив дизельного палива на дітей", - заявив директор Proterra.

Громадський транспорт, орієнтований на перевезення дітей, компанія Daimler показала на щорічній Національній презентації шкільного транспорту (NAPT).

Раніше згадувалось, що у Німеччині випробують нову технологію для економії пального вантажівок. Вантажівки будуть рухатись за рахунок електричних ліній.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції