Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пікап Tesla показали на новому неймовірному ескізі

Електрокар на рендері має дуже футуристичний зовнішній вигляд.

В Мережі з'явився новий рендер електричного пікапа Tesla.

Зображення однієї з найбільш очікуваних машин осені 2019 року опублікувало видання Motor1.

За попередніми даними, електропікап повинні представити вже у листопаді. Тим не менш інформації про його зовнішність практично немає – за винятком опублікованого колись Ілоном Маском похмурого тизара.

За словами Маска, електрокар повинен зробити фурор серед шанувальників пікапів. Авто начебто має отримати футуристичний дизайн, який навіть не всім може припасти до смаку. Машина цікава ще й тим, що вона символізує перелом американських цінностей: перехід від захоплення великими паливними вантажівками до екологічного транспорту.

Варто відзначити, що Tesla вже і так забила серйозний клин в культ паливних авто в США. Останні дослідження показали, що більшість американців вважають автомобілем мрії електрокар Tesla Model S.

Тобто після виходу пікапа на електриці ситуація, ймовірно, повинна зміниться ще більш показово.

Поки що про характеристики авто відомо тільки те, що сказав Ілон Маск у своїх розгонистих заявах. Разом з тим з ціною, начебто, все більш конкретно. Авто має піти у продажі приблизно за $50 тисяч.

Раніше згадувалося, що автошпигуни зняли заряджену Tesla Model Y на тестах. Електрокар став ще більше нагадувати "припідняту" Model 3.

Залиште свій коментар

Вибір редакції