Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Погані фари завадили 40 моделям пройти тест на безпеку

У тестуванні враховували яскравість фар, дальність світла і розподіл світлового пучка.

Тестування оптики проводилося Страховим інститутом дорожньої безпеки США (IIHS) та невідповідність нормам завадило сорока моделям різних виробників отримати максимальні оцінки безпеки Top Safety Pick. Про це повідомляє видання Autoblog.

В ході випробувань експерти перевіряли ефективність освітлення при дальньому та ближньому світлі, яскравість ламп, розподіл світлового пучка, а також роботу адаптивного освітлення і підсвічування поворотів.

Відсічку якості визначали найнижчим статусом "задовільно". І незважаючи на ідеальне проходження краш-тестів, автомобілі все одно не отримали максимальну оцінку, просто не дотягнувши до задовільної оцінки за оптику.

Серед аутсайдерів з тих, що продаються на нашому ринку залишилися: Audi A4 Allroad, A5, A6, Q5, Q7, BMW X1, Cadillac XT5, Infiniti QX60, Jeep Compass, седан Mercedes-Benz C-Class, Mini Countryman, Nissan Murano, Toyota C-HR, Volkswagen Atlas (Teramont), Passat, Tiguan і Volvo XC90.

Перші випробування оптики в IIHS почалися в 2016 році. Під огляд потрапили 63 моделі і з них найвищий бал отримала тільки одна машина.

Раніше ми писали про те, що вчені назвали світлодіодний світло шкідливим для зору. На думку експертів, він впливає засліплюючий ефект на водіїв зустрічних автомобілів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції