Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліції видали нову інструкцію з оформлення ДТП

Влада ухвалила законопроект, який уточнює правила внесення інформації про правопорушення.

Уточнення торкнулися кількох пунктів і внесені наказом МВС від 13 квітня 2018 року № 318, який набуде чинності від дня опублікування, повідомляє Юрліга.

Тепер поліція дозволяє учасникам робити фото схеми місця події ДТП, а раніше копія або фото з місця події надавалася за письмовою заявою. Протокол більше не потребує підписи двох свідків. А у разі відмови особи, яка притягається до відповідальності, від підписання протоколу про адміністративні правопорушення в ньому робиться відповідний запис.

Також матеріали з фото та відео знімань місця події тепер зберігаються у відділенні поліції не три, а всього один місяць в очікуванні оскарження рішення суду. Матеріали ж зберігають у підрозділах поліції за місцем ухвалення рішення протягом трьох років з дня накладення адміністративного стягнення. Після закінчення цього терміну вони підлягають знищенню комісією в складі не менше трьох осіб, яких визначить керівник.

Врегульовано порядок внесення до системи  автоматизованого обліку інформації про правопорушення підрозділами адміністративної практики. Така інформація вноситься протягом трьох днів від дати отримання матеріалів, а інформація щодо матеріалів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 130 КУоАП (керування ТЗ в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції), - протягом одного дня. У десятиденний термін з дати отримання матеріалів така інформація направляється до органів (посадових осіб), яким надано право накладати адміністративне стягнення.

Нагадаємо, що нещодавно влада визначилися зі ставками податків за реєстрацію автомобілів на єврономерах. Сума залежатиме від об'єму двигуна та віку автомобіля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції