Половину авторинку Норвегії захопили електрокари. Неймовірна статистика

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електромобілям Tesla належить чверть ринку.

У Норвегії 48% авторинку захопили електрокари. Тобто майже кожен другий проданий автомобіль – електричний.

Про це йдеться у повідомленні iXBT.

Найбільш популярною маркою серед норвежців є Tesla. Американській компанії належить 24,5% продаж авто за червень, а це – 3,7 тисячі. Від початку року компанія продала 12,6 тисячі машин, зайнявши 16,1% ринку.

На другому місці закріпились машини Volkswagen, яких за червень було продано 1,8 тисячі. Марка відхопила майже 12% ринку за перший літній місяць, а від початку року вона продала 10,2 тисячі авто (13% від загальних продаж).

Третє місце захопили машини японської марки Toyota – 1,7 тисячі авто за червень (11,4%) та 7,9 тисячі від початку року (10.1% ринку).

Більш детально із продажами автомобілів у Норвегії ознайомтесь у таблиці.

Продажі машин у Норвегії
iXBT

У повідомленні не зазначається, скільки електричних та гібридних авто продали інші марки, які мають у своєму арсеналі ще й машини на пальному.

Варто зазначити, що наразі показник продажі електрокарів у Норвегії недосяжний для будь-якої іншої країни світу та тут не збираються зупинятись на досягнутому. Так, уже від 2025 року у країні розраховують, що всі нові машини будуть винятково електричними.

Нагадаємо, що в Україні також електрокари стають все популярнішими. Хоч до показників Норвегії нам ще далеко, та влада вже підготувала чергові поліпшення для власників авто на електриці. Так, на паркінгах повинно з’явитись більше зарядок.

Відео В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції