Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польські водії позбудуться страховок і документів на машину

У Польщі вводиться нова система, при якій водіям більше не потрібно буде возити з собою техпаспорт і поліс страховки.

У Польщі прийняли поправку до Закону про дорожній рух, яку просунуло Міністерство впровадження цифрових технологій. З 1 жовтня 2018 року водіям можна не возити із собою документи на автомобіль і страховку, оскільки все це знаходиться у спільній базі даних CEPiK і в Центральному реєстрі транспортних засобів. Під час керування авто потрібно буде мати при собі тільки права.

На думку міністра цифрових технологій Польщі Марека Загорски, "це полегшить життя водіям".

В базі так само буде інформація про сертифікат реєстрації та техогляду автомобіля. Доступ до бази будуть мати уповноважені служби поліції, муніципальної поліції або інспекції автомобільного транспорту. Ніяких вилучень документів відбувається не буде, а стануть просто робити позначки в базі даних. Паперовою залишать тільки квитанцію про сплату штрафу.

Подібні нововведення будуть стосуватися лише автомобілів, зареєстрований в країні, всі водії автомобілів на іноземній реєстрації повинні будуть мати при собі всі документи на автомобіль, включаючи страховку.

Нагадаємо, що в Україні запрацював новий сервіс, який дозволяє оплачувати штрафи за кілька хвилин і купувати поліс цивільної відповідальності без необхідності роздруковувати його.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції