Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поляки не змогли засудити "ЗАЗ" за невиконання боргових зобов'язань

Варшавський суд визнав обвинувачення необґрунтованим.

Польський суд відмовив у позові, який було подано Державним казначейством Польщі проти Запорізького автомобільного заводу. Поляки звинувачували завод у невиконанні додаткових умовних зобов'язань, які не були включені в "Інвестиційний план", але передбачені в приватизаційному договорі від 2005 року. Про це повідомляє прес-служба компанії "УкрАвто".

Деталі стосувалися придбання 19,9% акцій FSO за 100 польських злотих, реальна вартість яких у той час оцінювалася незалежними експертами з великої четвірки в більш ніж мінус 1,2 мільярда злотих. В результаті Казна вимагає виплатити їм понад 250 млн злотих (понад 70 млн доларів), для оплати договірних штрафів.

"Ми вітаємо це позитивне рішення Варшавського суду. Враховуючи деякі "відмінності" нашої судової системи і польської, ми змогли переконатися в тому, що винесення справедливого рішення на користь іноземного інвестора абсолютно нормальне явище, навіть якщо позивачем виступає держава. Це ніщо інше, як висока правова культура суспільства, в якому діє принцип верховенства права", - зазначив начальник департаменту майнових відносин Корпорації "УкрАвто" Ігор Сенюта.

Нагадаємо, що Польща придбала у Запорізького автомобільного заводу поповнення в автобусний автопарк. І в травні корпорація "УкрАвто" здійснила поставку перших двох, з одинадцяти запланованих за контрактом, міських автобусів ZAZ10C.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції