Помста за "заморозку" зарядок. Електрокари блокували заправку у Польщі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власників електрокарів обурило, що бензинові авто паркують на зарядних станціях.

Власники електрокарів влаштували у Польщі показову акцію проти блокування зарядних станцій паливними авто. Водії перекрили доступ до бензоколонок на АЗС.

Відео акції з'явилося на YouTube-каналі Daniel Grzyb.

На ролику видно, що близько десяти електрокарів заїхали на автозаправку і зайняли всі місця, де можна заправитися бензином або дизелем. Певний час вони не пропускали паливні машини на АЗС.

Після акції власник електрокара сказав, що водії бензинових авто ведуть себе агресивно, якщо блокувати їм доступ до заправки. Разом з тим багато з них не замислюючись паркуються на місцях для зарядки машин на електриці.

Він сказав, що водії електрокарів можуть вести себе так само не толерантно стосовно власників бензинових авто й навмисно паркуватися на АЗС, але не роблять цього.

Користувачі відеохостингу позитивно відреагували на таку акцію власників електрокарів та підтримали їх вимоги.

Серед електрокарів, які з'явилися на відео, були кілька Tesla, Nissan Leaf, BMW i3 і, імовірно, Smart.

Раніше згадувалося, що Tesla Model X показала, як розправитися з автохамами. У США власники електрокарів Tesla зняли відео-відповідь водіям паливних пікапів і траків, які блокують зарядні станції Supercharging.

ВідеоУкраїна увійшла до п'ятірки лідерів за темпами електромобілізації

Та чи готові українські автомагістралі до експансії електрокарів, чи з'являються на дорогах у достатній кількості сучасні зарядні станції, аби кермувальники могли швидко підзарядити авто й не чекати годинами повного заряду від побутової розетки - ТСН досліджувала. 

Україна увійшла до п'ятірки лідерів за темпами електромобілізації

Залиште свій коментар

Вибір редакції