Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Porsche показує процес створення ексклюзивного спорткара

На заводі виробника ведуть таємничу розробку нового спорткара з золотими деталями.

Компанія Porsche публікує окремі тизерні відео для анонсування своєї нової моделі. Судячи з зображень це буде спорткар, випущений лімітованою версією в честь ювілею бренду.

Загадкове відео демонструє процес створення крісла для ексклюзивної серії, як тепер можна побачити, суперкара Porsche 911 Turbo S. Сидіння Project Gold мають дрібнозернисту чорну шкіру вздовж валиків. Центральна частина перфорована. Золота прострочка додає барвистий штрих до всіх швів, а на підголівнику красується вишивка "Turbo".

Porsche
motor1.com

Раніше з'являлися зображення кузова спорткара, створюваного в рамках проекту Porsche Project Gold і він нагадує про риси 993-й класичної моделі. Ще на одному тизері було видно колеса з п'ятьма чорними спицями з тонкими золотими смугами навколо обода і в центрі. У прес-релізі зазначалося, що він офіційно називається Classic Project Gold, і почнеться з класичного тіла 911, а потім перетвориться на унікальний автомобіль.

Porsche
motor1.com

Додамо, що в цьому році компанія Porsche святкує своє 70-річчя з моменту заснування в 1948 році. Подробиць про майбутню унікальну модель виробник не повідомляє, як і не коментує тизери або час появи новинки.

Раніше ми повідомляли про те, що Porsche готується до випуску електрокара з запасом ходу в 500 км. Крім того, Porsche Taycan зможе набирати першу сотню кілометрів на годину за 3,5 секунди. Буде і можливість швидкої підзарядки від потужної станції, яка дозволяє поповнити запас ходу до 80% за 15 хвилин, що відповідає 400 км дистанції.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції