Porsche витратить $70 млн на зарядки для електрокарів Taycan у США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Покупцям дозволять три роки безкоштовно заряджати свої авто.

Компанія Porsche інвестує 70 млн доларів у створення мережі швидкісних зарядок у США. Покупці електрокарів Taycan навіть отримають 30-хвилинний безкоштовний абонемент на цілих три роки.

Для розвитку інфраструктури електростанцій Volkswagen Group, якій належить Porsche, уклала угоду з компанією Electrify America, повідомляє прес-служба американського філіалу Porsche.

Підприємство обіцяє побудувати близько 600 зарядних станцій по всій Америці до кінця 2019 року. На кожній з них буде 5-10 нагнітачів, два з яких будуть надпотужними - 350 кВт. Це, у парі з 800-вольтної технологією і вилкою комбінованої системи зарядки, дозволить заряджати Porsche Taycan за чотири хвилини на сто кілометрів шляху.

Технологія позиціонується Porsche як найпотужніша і, ймовірно, противоставляется можливостям Tesla.

Крім заявлених зарядок, Porsche встановить ще 191 станцію у фірмових дилерських центрах. Загалом зарядки будуть розташовуватися на відстані 110-190 кілометрів у 42 штатах.

Мапа зарядок порше
autonews.com

Нагадаємо, що Tesla отримала важливий дозвіл в Європі. Компанія Tesla отримала офіційний дозвіл на постачання бюджетної Model 3.

ВідеоІлон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Він написав, що тепер під час спроби пограбування та у режимі "літньої безпеки" гратимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, можливо, у рок-обробці.

Ілон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції