Потенційні 79 мільярдів доларів прибутку: Tesla Cybertruck вже зібрав понад 1,25 мільйона попередніх замовлень

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Потенційні 79 мільярдів доларів прибутку: Tesla Cybertruck вже зібрав понад 1,25 мільйона попередніх замовлень

Фото: TeslaRati

Нещодавно випуск цієї моделі відклали на ще один рік.

Компанія Tesla продовжує отримувати замовлення на новий електричний пікап Cybertruck.

Про це повідомляє Teslarati.

Так, вже 1,25 мільйона осіб готові придбати найочікуваніший електромобіль Ілона Маска. Зараз обсяг попередніх замовлень становить 1 млн 254 тисячі 872 екземпляри. Експерти припускають, що до старту масового виробництва Cybertruck ця кількість може подвоїтися, але навіть виконавши вже наявні, компанія заробить 79 млрд доларів.

Найбільш популярною є двомоторна версія електрокара, на яку припадає близько 48% від загального числа замовлень. Найменше цікавляться версією з одним двигуном (7%). Також більшість замовників вважають за краще варіант, оснащений повним автопілотом (73,34%). Таким чином, більше половини серійних Cybertruck зможуть рухатися самостійно.

Фото: electrek

У березні Маск пообіцяв, що оновлена ​​версія Cybertruck з'явиться у другому кварталі 2021 року. Він також пообіцяв, що команда була зосереджена на його виробництві, яке відбуватиметься на заводі у Техасі.

Очікується, що електрокар буде пропонуватися у трьох комплектаціях. Найдорожчою буде тримоторна. Вона буде здатна досягти швидкості 60 км/год за 2,9 секунди, мати 804 км пробігу на одному заряді і коштувати від 69 900 доларів. Ціна версії з подвійним двигуном може починатися від 49 тисячі доларів і отримає 482 км пробігу, тоді як з одним мотором модель пройде більше 400 км і буде коштувати від 39 900 доларів.

Раніше розповідалося про те, що Tesla відклала випуск електропікапа Cybertruck ще на один рік.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Электрокары
Дата публікації
Перегляди
528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація