Потужні електрокари Tesla, Porsche та Audi влаштували неймовірну битву в драг-рейсі: відео

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Потужні електрокари Tesla, Porsche та Audi влаштували неймовірну битву в драг-рейсі: відео

Ці автомобілі разом коштують понад 400 тисяч доларів.

Фахівці вивели на драг-рейс електрокари Tesla Model S, Audi RS E-Tron та Porsche Taycan, аби з'ясувати, хто з них найшвидший.

Про це повідомляє Motor1.

Відповідні перегони на прямій влаштували автори YouTube-каналу CarWow. Зазначається, що двомоторні повнопривідні седани позмагалися в стартах з місця і з ходу; фінальним тестом було замірювання ефективності гальм на мокрому асфальті.

За останні пару років Model S стала справжньою сенсацією завдяки неймовірним характеристикам драг-рейсингу. Автомобіль Tesla є чудовим прикладом розкішного та швидкого електромобіля. Porsche та Audi хочуть отримати частку частки ринку Model S, і блогери вирішили визначити, чи гідні вони цього.

До вашої уваги технічні характеристики електромобілів, які взяли участь у цих перегонах. Щодо вартості, то їхня загальна ціна становить понад 420 тисяч доларів.

У заїздах з місця на 402 метри результат залежав від реакції водія, і в одній з перегонів електромобілі розділило менше 0,1 секунди. Паралельні старти з ходу Tesla програла через невисоку максимальну швидкість, а підсумки тесту на ефективність гальм здивували - приблизно рівні за масою електрокари сповільнилися з різницею майже 10 метрів.

Раніше розповідалося про те, як унікальний гіперкар Bugatti влаштував епічну гонку з винищувачем.

Наступна публікація