Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Працівники "ГАЗу" влаштують заїзд Європою через санкції Америки

Співробітники розраховують привернути увагу до складної ситуації на підприємстві.

Працівники російської компанії "ГАЗ" влаштують масштабний заїзд Європою, щоб привернути увагу до проблем компанії через американські санкції.

У рамках автопробігу машини марки проїдуть він Нижнього Новгорода до Німеччини, пише "Інтерфакс".

Судячи з повідомлення, команда проїде на "ГАЗельях" близько чотирьох тисяч кілометрів. Автомобілісти перетнуть Білорусь, Польщу, Чехію та Австрію. Весь маршрут повинен бути пройдений на початку грудня 2019 року.

Таким чином у компанії, ймовірно, розраховують, що з них будуть зняті американські санкції, які, за словами представників "ГАЗу", перешкоджають продажі машин марки до Європи. Це своєю чергою підвищує шанси підприємства на банкрутство, що загрожує безробіттям 40 тисячам співробітників "ГАЗу" і ще 400 тисячам працівників суміжних підприємств.

"Санкції шкодять всій глобальній автомобільній галузі. Всі наші європейські автомобільні партнери і постачальники хочуть працювати з нами, але не можуть планувати проекти співпраці з нашими заводами через санкції", - наводяться в повідомленні слова голови робочої ради "ГАЗу" Євгена Морозова.

Варто зазначити, що група "ГАЗ" потрапила до штрафного списку 2018 року. Дія санкцій неодноразово подовжувалась і востаннє їх подовжили у листопаді 2019 року ще на п'ять місяців.

Нагадаємо, що у "КамАЗа" збільшилася ймовірність дефолту. Корпоративний рейтинг російської компанії серйозно знизився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції