Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент підтримує зниження ставок на переоформлення автомобілів на єврономерах

Порошенко висловився на підтримку майбутнього законопроекту щодо зниження митних ставок на легалізацію евроблях.

На офіційному сайті президента України з'явилась відповідь на раніше розміщену петицію, яка стосувалася розмитнення автомобілів на єврономерах. У ній йшлося про вимоги "закріпити постійні ставки акцизного збору, які було затверджено законом 1389-19 (3252 від 07.10.2015) про пільгове розмитнення авто". Автори стверджували, що бачать в цьому низку переваг, передає Авто24.

У відповідь президент України Петро Порошенко відповів, що підтримує законопроекти №8487 та 8488, які були ухвалені в першому читанні на засіданні Верховної Ради.

"Я звернувся до Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана з проханням долучитися до опрацювання проектів Законів України від 15 червня 2018 року “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів” (реєстр. № 8487) і “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України” (реєстр. № 8488) з метою формування збалансованого законодавства в інтересах усіх заінтересованих сторін, а також з урахуванням необхідності дотримання екологічних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища", - написано у відповіді на петицію.

Нагадаємо, що після мітингу під стінами Верховної Ради активісти "Авто Євро Сили" отримали схвалення частини вимог, які вони спочатку висували. Законопроекти було ухвалено в першому читанні. Але до осені усіх долучених чекає доопрацювання запропонованих законопроектів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції