Продажі Tesla Model 3 втричі випередили найближчого конкурента. Рейтинг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американська марка очолила ринок електрокарів.

2019 року світові продажі Tesla Model 3 майже утричі обігнали попит на китайський електрокар BAIC EU-Series, який займає друге місце рейтингу.

Про це свідчить статистика видання EV Volumes.

У повідомленні також зазначається, що, якщо порівняти Model 3 з електрокарами, які доступні в Європі та Америці, то ситуація ще більш показова. Зокрема, продажі Nissan Leaf більш, ніж учетверо поступаються лідеру.

Більше того, сума продажу електрокарів, які займають 2-5 місця у світовому рейтингу, приблизно дорівнює кількості покупок Tesla Model 3.

Загалом топ-5 електрокарів за кількістю продажів виглядає так:

  • Tesla Model 3 – 301 тисяча штук,
  • BAIC EU-Series – 111 тисяч штук,
  • Nissan Leaf – 70 тисяч штук,
  • BYD Yuan S2 EV – 68 тисяч штук,
  • SAIC Baojun E-Series – 60 тисяч штук.

При цьому глобальний попит на всі машини бренду Tesla теж вражає. Загалом марка 2019 року реалізувала 367 тисяч авто. Друге місце займає китайська компанія BYD з показником 221 тисяча екологічних авто, а замикає трійку BAIC з 160 тисячами електрокарів.

Раніше з'явився рейтинг найпопулярніших електрокарів серед українців 2019 року. Найбільше купували авто марок Nissan, Tesla і Volkswagen.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції