Проектування велодоріжок та велосмуг стало обов’язковим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні врахували велодоріжки в нормах ДБН.

Облаштування велодоріжками нових доріг тепер стало обов’язковим. Це стосується як проектування, так і реконструкції та капітального ремонту. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Такий пункт прописано у нормах, які почали діяти з 1 вересня 2018 року. В перспективі ми матимемо через 5-10 років якісно облаштовані дороги, які наразі активно відбудовуються.

В документі вказано, що велосипедні доріжки будуть облаштовані на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зонах, магістральних вулицях безперервного і регульованого руху, вулицях місцевого значення, а також селищних та сільських дорогах, що забезпечують під’їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об’єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.

Влада розглядає велосипедний транспорт як майбутній популярний та екологічний транспорт. Вважається, що багато хто охоче пересяде на такий вид мобільного транспорту.

379-та якісна зміна✅: Облаштування велодоріжок Згідно з оновленим ДБН щодо вулиць в доріг населених пунктів...

Опубликовано Lev Partskhaladze Пятница, 28 сентября 2018 г.

"Наприклад, в Амстердамі велосипед є одним з головних засобів пересування - щоденно на його вулиці виїжджає майже півмільйона велосипедистів, канадський Монреаль має понад 2000 км велотрас, у Копенгагені 32% населення постійно їздять на велосипедах, при цьому там всі велопростори відокремлені м'якими стовпчиками. Дуже сподіваюсь, що в Україні також так буде", - додає заступник.

Нагадаємо, що в Україні з вересня набрали чинності нові вимоги ДНБ, які передбачають можливість звуження смуг руху під час реконструкції або будування доріг.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції