Renault презентувала нову стильну електричну вантажівку з низькою кабіною

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Renault презентувала нову стильну електричну вантажівку з низькою кабіною

Фото: specmachinery.com.ua

Одночасно в ній можуть розміститися чотири особи.

Компанія Renault представила нову електричну вантажівку з низькою кабіною.

Про це повідомляє Specmachinery.

Ця модель, яка має назву D Wide Z. E. Low Entry Cab (Low Entry Cab), була розроблена у тісній співпраці з бодібілдером Estepe. Вона призначена для задоволення вимог сектору збору побутових відходів в містах.

Модель пропонується  із колісною формулою 6х2 і керованою задньою віссю для підвищення маневреності, необхідної в містах із тісною забудовою.

Фото: specmachinery.com.ua

Новий D Wide Z. E. LEC дозволяє операторам легко і безпечно отримати доступ до автомобіля. Вхід в кабіну розташований на 200 мм нижче, аніж в стандартній розвізній вантажівці, і має одну сходинку та двері, які відкриваються на 90 градусів, що значно знижує втому екіпажу від входу і виходу з кабіни більше 100 разів за зміну.

Окрім того, низьке положення кабіни забезпечує чудовий прямий огляд для водіїв. Для збільшення видимості Renault Trucks рекомендує додаткові бічні вікна, розташовані в задній частині кабіни, як опції.

У просторій кабіні цієї повністю електричної вантажівки можуть розміститися водій і до трьох додаткових членів екіпажу, а її пласка підлога забезпечує свободу пересування всередині автомобіля, дозволяючи сідати і висаджуватися як з лівого, так і з правого боку.

Раніше було названо найкращі вживані авто Renault в Україні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Електрокари
Дата публікації
Перегляди
595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація