Renault вкинув $143 млн у китайські електрокари

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Французька марка планує підвищити свій вплив у Китаї.

Компанія Renault стала основним акціонером китайського холдингу Jiangling Motors, який спеціалізується на виробництві електрокарів.

Французька марка придбала в альянсі частку у 50% за $143 млн, пише Electrive.

На думку представників Renault, така інвестиція в JMCG підтримає план зростання впливу бренду в Китаї і збільшить можливості в області електромобілів.

"Китай є ключовим ринком для групи компаній Renault", - говорить Франсуа Провост, голова правління Renault в Китаї.

При цьому французька марка, можливо, і раніше придбала б значну частину акцій Jiangling Motors, але до недавнього часу європейським компаніям не дозволялося мати 50 або більше відсотків спільного підприємства з місцевою групою в Китаї.

Тепер китайський уряд розчистив шлях для французько-японської групи і дозволив "використовувати свій досвід у дослідженнях, розробці, виробництві та обслуговуванні електромобілів".

Варто відзначити, що Jiangling Motors, своєю чергою, вже є партнером Ford у спільному підприємстві, а ще оголосив в середині 2018 року про співробітництво з виробником акумуляторів CATL.

Раніше про бренд Jiangling Motors згадувалося, коли в Китаї цю компанію засудили за крадіжку європейського дизайну авто. Тоді китайці скопіювали Range Rover.

Залиште свій коментар

Вибір редакції