Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ретро-ательє Jaguar Land Rover вперше зведуть за межами Європи

Тепер філіал підприємства із реставрації ретро-автівок з'явиться у США.

Ательє Jaguar Land Rover Classic, яке займається реставрацію та конструюванням ретро-автомобілів відповідних марок, вперше з’явиться за межами Європи – у США.

Jaguar Land Rover Classic_2

Підприємство JLR Classic зведуть у місті Савана, штат Джорджія, повідомляє MotorAuthority. Перший такий завод було відкрито 2017 року в Англії, другий лише в травні на території Німеччини.

Американський підрозділ JLR Classic, як і інші, буде надавати ремонтні послуги, займатись продажом та відновленням класичних моделей Jaguar та Land Rover.

У компанії вважають, що будь-яка модель, що вийшла з виробництва більше десяти років тому, буде "класичною". JLR Classic також пропонує каталог більш ніж 30 тисяч окремих деталей для потриманих автівок.

За попередніми даними, виробництво розмістять на площі близько 75 тисяч метрів квадратних. Тут буде 42 майстерні та виставковий зал класичних моделей.

Нагадаємо, що у Великій Британії створять "курорт" для ретро-автомобілів. Величезна територія бізнес-центру в Англії буде віддана під готельно-виставковий комплекс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції