Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Rivian найбільше наблизився до Tesla. Стартап отримав мільярди інвестицій

Rivian найбільше наблизився до Tesla. Стартап отримав мільярди інвестицій

Amazon і Ford вчергове передали масштабну суму на розвиток бренду.

Американський стартап Rivian отримує чергові масштабні інвестиції у розмірі $1,3 млрд від Amazon і Ford.

Загалом від початку 2019 року це вже четверте "вкидання" грошей у компанію, пише пресслужба Rivian.

Так, у лютому стартап отримав $700 млн від Amazon. У квітні Rivian отримав від Ford Motor $500 млн. Компанії домовилися співпрацювати для створення електрокарів на платформі-скейтборді. У вересні Cox Automotive оголосила про свої інвестиції у Rivian у розмірі $350 млн, доповнені планами співробітництва у сфері логістики і обслуговування.

Крім того, наприкінці вересня стартап оголосив, що співпрацює з Amazon у розробці електрофургона для доставки вантажів, що використовує технологію платформи Rivian, і що 100 тисяч цих фургонів були замовлені онлайн-гігантом з поставками, починаючи від 2021 року.

Завдяки новим грошам загальна сума фінансування Rivian перевищила $3 млрд від моменту її заснування 2009 року. Тепер він випереджає всі американські стартапи у сфері електрокарів, які намагалися наслідувати приклад компанії Tesla.

Якщо додати до таких масштабних інвестицій партнерство з Amazon і Ford, то вийде, що Rivian, ймовірно, перебуває у найкращому становищі, щоб домогтися успіху, ніж деякі з найбільш відомих зарубіжних стартапів щодо створення електромобілів.

Нагадаємо, що позашляховик Lincoln створять на базі електрокарів Rivian. Ford продовжить інвестувати в американський стартап для поглиблення співпраці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції