Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Rolls-Royce Cullinan схиляють на перехід до гібридних технологій

В розкішний позашляховик додадуть батарею і збільшать потужність.

Компанія Rolls-Royce завжди дотримувалася класичних і непорушних цінностей, не розпорошуючись на масовий ринок і прислухалась до своїх покупців. Поява позашляховика в лінійці бренду свідчить про те краще за все інше. Також слід очікувати, що автовиробник може звернути увагу на єлектричні технології. 

Нещодавно видання TopGear повідомило, що є високі шанси на те, що єдиний позашляховик компанії може отримати гібридну трансмісію.

Імовірно Rolls-Royce Cullinan стане більш потужним і збільшить максимальну швидкість, яка на даний момент обмежена 250 км/год. Зараз позашляховик оснащується 6-літровим мотором потужністю 563 л. с. і 850 Нм крутного моменту.

На думку видання, електрифікація стане наступним етапом розвитку бренду і може початися через кілька років. Більш того, може з'явиться нова модель, яка розташується над Phantom і заснована на алюмінієвій платформі, а також стане "епічної", "космічної" і "електричної".

Варто відзначити, що автовиробник елітних і преміальних автомобілів дистанціюється від гонки за новими технологіями. Вони відзначили, що поки не розвивають автономних технологій, а от про електрифікацію промовчали.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції