Російський Aurus потрапив у скандал з Toyota, Lamborghini і Michelin

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанії подали позов до бюро інтелектуальної власності.

В Європейському бюро інтелектуальної власності марки Toyota, Lamborghini і Michelin опротестували патентну заявку російської компанії Aurus.

Виробники проти того, що назва марки співзвучна з назвами їхніх моделей, пише "Интерфакс".

Так, Toyota має модель з назвою Auris. На думку юристів японської компанії, покупці звертають увагу на початкові букви і така маленька відмінність призведе до плутанини.

Таку ж заяву зробили у Lamborghini. Італійці вважають, що співзвучність назв їхнього преміального кросовера Urus і люксового бренду Aurus негативно вплине на продажі. Подібна заява зробив і виробник шин Michelin з суббрендом Taurus.

Водночас у Мінпромторзі Росії відзначають, що процедура реєстрації стандартна і не виключає можливість опротестування реєстрації позначень, як товарних знаків. Це загальносвітова практика у сфері інтелектуальної власності.

Російська марка Aurus, яка створює автомобілі проекту "Кортеж", вже пройшла реєстрацію у Бельгії, Нідерландах та Люксембурзі, а також у Латвії й Литві. У перспективі компанія планує вийти на ринок Європи і Близького Сходу.

Як зазначає видання, головним аргументом юристів Aurus стане вказівка на те, що бренди Auris, Urus і Taurus нормально співіснували на ринку, не зважаючи на співзвучність назв.

Раніше згадувалося, що російські лімузини Aurus будуть виробляти в Еміратах. Автомобілі планують продавати на Близькому Сході.

Залиште свій коментар

Вибір редакції