Сексуальні авто. Які машини збільшують шанси інтиму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокари виявилися лише на п'ятому місці, а першість відхопили спортивні авто.

У Європі приблизно 79% автомобілістів вважають, що певна машина робить їх власника більш сексуальним.

Про це свідчить масштабне дослідження німецького страхового агентства HUK-Coburg.

Судячи з опублікованої статистики, кожен третій опитаний вважає, що власники спорткарів виглядають більш вигідно на фоні інших автомобілістів і їм з більшою ймовірністю світить секс. Так вважає 35% респондентів.

Також багато опитаних заявило, що сексуальності людині додає кабріолет – з цією думкою згідні 28% опитаних, а також позашляховик – так вважає 24% людей.

Одразу за ними слідують класичні автомобілі. 22% опитаних вважають, що такі машини роблять власників більш привабливими.

При цьому багато європейців схиляються до думки, що електрокар не підвищує привабливість. Тільки 14% вважають, що авто на електриці робить його власника сексуальнішим. При цьому у Німеччині взагалі тільки 10% погодилися, що такі машини роблять автомобіліста харизматичними.

Агентство передає, що в Іспанії і Нідерландах вважається, що електромобілі володіють більш високим потенціалом привабливості. Принаймні 26% іспанців сказали, що авто на електриці сексуальні. Крім того, в Іспанії та на півдні Італії позашляховики були більш популярні, ніж кабріолети, і займали друге місце за шкалою привабливості – 32% і 29% відповідно.

Судячи з дослідження, різні оцінки привабливості автомобілів були також виявлені в ході опитування серед різних вікових груп. Так, 92% німецьких водіїв у віці до 30 років переконані, що правильний автомобіль робить його власника більш сексуальним. На відміну від цього, тільки 70% людей старше 50 років так думають. Стає ясно, що автомобіль, як і раніше, є символом статусу для молодих людей.

Опитування охопило 7,3 тисячі власників у віці від 18 до 65 років в семи європейських країнах.

Раніше згадувалося, що британці назвали оральний секс найприємнішим варіантом автоінтима. Майже половина автомобілістів зізналися в інтимному досвід в авто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції