Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Старий спорткар в оригінальному оформленні та зі збереженою начинкою придбали за 48 млн доларів.

На виставці елегантності в Пеббл-Біч у рамках аукціону рекордну суму в 48,405,000 доларів сплатили за Ferrari 250 GTO 1962 року випуску з номером шасі 3413. Він став найціннішим автомобілем з коли-небудь проданих на аукціоні. Про це повідомляє AutoBlog.

Виставлений в якості лота Ferrari 250 GTO не мав ніяких високих досягнень і не відзначився перемогами досі. Рекорд зробив спорткар визначним, але унікальність автомобіля все ж таки присутня в його історії. Незважаючи на участь у незначних гоночних серіях і менш двох десятків стартів, машина збереглася в первозданному вигляді. Це купе не потрапило ні в одну серйозну аварію, доживши до наших днів з рідними силовим агрегатом, шасі, салоном і кузовом. Тобто в тому стані, в якому завершив гоночну кар'єру після закінчення сезону в 1964 році.

Ferrari 250 GTO
autoblog.com

Проданий Ferrari 250 GTO став третім з 36 випущених з 1953 по 1964 рік спорткарів з заводу Ferrari. Продавцем був Грег Віттен, голова Numerix Software Ltd. і раніше співробітник Microsoft Corp., який купив його в 2000 році за суму близько 7 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що у продажу з'явився Ferrari, на котрому їздив Міхаель Шумахер. На спорткарі він наїздив 8050 кілометрів, із загальних 8363.

Залиште свій коментар

Вибір редакції