Шварценеггер не дарував екоактивістці Греті Тунберг електрокар Tesla

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Залізний Арні" надав авто на час подорожі дівчини країнами Північної Америки.

Легендарний актор і ексгубернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер надав шведській екоактивістці Греті Тунберг електрокар Tesla Model 3.

Про це повідомляє CarAndDriver з посиланням на прессекретаря Шварценеггера.

Відомо, що "залізний Арні" раніше офіційно звертався до активіски і заявляв, що Грета може телефонувати йому, якщо їй що-небудь знадобитися. Тепер же він зголосився допомогти дівчині з транспортом для подорожі США і Канадою.

При цьому у повідомленні не йдеться, що Шварценеггер подарував Греті електрокар – використовується саме слово "надав". Тобто, швидше за все, активістка поверне авто, коли повернеться на батьківщину до Швеції. Інформація про те, що він подарував Tesla нічим не підтверджена.

Варто відзначити, що це далеко не перший крок Шварценеггера, спрямований на захист екології. Він був губернатором Каліфорнії – штату з найбільш жорсткими законами щодо екології і викидів. Також він постійно відвідує різні кліматичні форуми і лобіює питання, які стосуються захисту довкілля.

Крім того, легендарний актор їздить на електричному Hummer Kreisel H1, який, начебто, став першою екологічною версією культового позашляховика.

Нагадаємо, що британський телеведучий Джеремі Кларксон розкритикував 16-річну екоактивістку Грету Тунберг. Автомобіліста обурили її гучні виступи про глобальні зміни клімату.

Відео Британський телеведучий Джеремі Кларксон розкритикував 16-річну екоактивістку Грету Тунберг

Повернути до школи Грету Тунберг! Відомий британський телеведучий Джеремі Кларксон розкритикував 16-річну шведську екоактивістку за її гучні виступи про глобальні зміни клімату. Чому Грета, яка своєю відважністю вразила увесь світ, стала поперек горла британському журналісту? І чи тільки йому? Дивіться просто зараз.  

Британський телеведучий Джеремі Кларксон розкритикував 16-річну екоактивістку Грету Тунберг

Залиште свій коментар

Вибір редакції