Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сім'я засудила Toyota на $200 мільйонів за небезпечні крісла

Спочатку штраф був ще більшим.

У Техасі суд затвердив штраф для Toyota у розмірі 208 мільйонів доларів. Гроші компанія повинна виплатити родині, яка постраждала в аварії через небезпечні крісла у Lexus ES 300.

Спочатку штраф був призначений у розмірі 248 мільйонів доларів, пише AutoNews.

Штраф зменшили, спираючись на рішення присяжних, які засідали більше восьми годин, приймаючи рішення щодо вини Toyota в проектуванні крісел для автомобіля Lexus.

Спочатку розгляди почалися через передні крісла Lexus ES 300, які відкинулись під час аварії і завдали шкоди дітям, що сиділи ззаду. Це послужило причиною подальших судових розглядів.

Варто нагадати, що під час сімейної поїздки швидкісною автомагістраллю Далласа дорогою додому з церкви у вересні 2016 року на своєму Lexus ES 300 2002 року випуску у них ззаду врізалася машина. Через що пасажири і діти трьох і п'яти років, які перебували в дитячих кріслах, отримали серйозні травми. Адвокати заявили, що причиною трагедії стала неправильна конструкція передніх крісел.

Раніше повідомлялося, що Mazda заявила про серйозні недоліки в СХ-5. Машина потрапила під відкликання  через проблеми у роботі електрики та гальм.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції