Скандал із дизельгейтом: Volkswagen зобов'язали сплатити своїм клієнтам за авто по три тисячі євро

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал із дизельгейтом: Volkswagen зобов'язали сплатити своїм клієнтам за авто по три тисячі євро

Associated Press

Компанія продовжує боротися з наслідками своєї афери та виступає проти такого рішення.

Німецький автовиробник Volkswagen оскаржить ухвалу районного суду Амстердаму, якою їх зобов’язали виплатити компенсацію кожному власнику дизельної машини з нелегальним програмним забезпеченням зі зменшенням показників викидів.

Про це повідомляє Reuters.

Компанія має виплатити власникам нових Volkswagen, Audi, Seat та Skoda, які оснащені такою системою, по 3 тисячі євро, а вживаних – по півтори. Водночас, виробник не погоджується з таким вироком.

"Ми вважаємо, що власники автомобілів у Нідерландах не зазнали жодних економічних збитків через цю проблему. Всі транспортні засоби безпечні та придатні для експлуатації, і жодна втрата їх торгової вартості не вплинула на нідерландський ринок, що підтвердили незалежні експерти", – повідомили у Volkswagen.

Відповідно до колективного позову компенсація охоплює близько 150 тисяч автомобілів, які були продані дилерами.

Зазначимо, що ухвала нідерландського суду стосується так званого "дизельгейт" – афери, яку провернув Volkswagen, щоб їх дизельні автомобілі на тестах демонстрували менше шкідливих викидів. Для цього вони встановлювали спеціальне програмне забезпечення.

Викрили цю махінацію у 2015 році і з того часу автовиробник заплатив близько 32 мільярдів євро на штрафи, ремонти та судові витрати.

На початку цього місяця компанія також подала апеляцію на наказ італійського суду про повернення грошей споживачам, які подали колективний позов за встановлення нелегального програмного забезпечення.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen зробив гучну заяву щодо виробництва електромобілів.

Наступна публікація