Складений список авто з найбільш проблемними коробками передач

У рейтингу опинилося п'ять моделей.

Експерти склали список автомобілів, які мають найбільші проблеми з коробкою передач.

У рейтингу, який склала Твоя Машина, опинилося п'ять моделей.

Першу сходинку в цьому списку посідає Nissan Sentra. Непоганий автомобіль, який може мати при цьому серйозні проблеми з "автоматом" уже після 100 тисяч пробігу. Найчастіше така проблема зустрічається на машинах випуску 2013-2014 років.

Nissan Sentra
Associated Press

Другий рядок належить позашляховику Nissan Pathfinder.

Nissan Pathfinder

Популярна модель, яка також нерідко засмучує своєю коробкою. Питання стосується виключно машин випущених з 2013-2015 роки. Негаразди трапляються після 120 тисяч км пробігу.

Своєрідна "бронза" в пасиві Ford Focus. Цей автомобіль також має проблеми з АКПП. У всякому разі його моделі, випущені в період з 2012 по 2015 рік. Як правило, це стається за пробігу 50-130 тисяч км. Тут вже як кому пощастить.

Ford Focus ST

На четвертому місці розташувався Jeep Wrangler.

Jeep Wrangler Mojave_7
Jeep

У цієї машини проблеми з’являються приблизно після 130 тисяч км пробігу. Погано поводиться автоматична трансмісія виключно на Jeep Wrangler 2010 року випуску. На більшості інших машин нічого подібного не спостерігається.

Замикає рейтинг Infiniti QX60.

Infiniti QX60

Вже за 90 тисяч км пробігу у цього відомого автомобіля можуть виникнути проблеми з "автоматом". Найчастіше проблема зустрічається на машинах 2014 року випуску.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів