Складено рейтинг найкращих вживаних японських автомобілів до трьох років

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Складено рейтинг найкращих вживаних японських автомобілів до трьох років

Серед їхніх головних переваг - надійність.

Названі топ-5 вживаних японських автомобілів до трьох років.

Про це йдеться в UAMotors.

Так, минулого року японський автопром продемонстрував автомобільному світу велику кількість новинок. Вони були представлені вже знайомими моделями, які генеруються, і авто з абсолютно новою концепцією. Але японського виробника виділяють не тільки новинки. Додатково до всього, японські старі автомобілі демонструють ще й надійність.

Відкриває список Toyota Avensis.

Прем'єрний показ цього автомобіля відбувся в 2015 році. Абсолютно всі були захоплені стильним кузовом і незвичайним видом салону. Минуло 5 років, але досі цей седан з переднім приводом демонструє високу надійність серед старих японських автомобілів.

У комплектації 2015 року автомобіль має надійний силовий агрегат на 2,0 л. Модернізований мотор демонструє потужність 143 к.с. в поєднанні з мінімальною витратою пального 4,1 л. Але не тільки дизелем представлений автомобіль. Моторна гама, крім цього, має ще 3 бензинові агрегати. Середній ресурс становить 300 тисяч км. Двигун споживає 7 літрів.

Продовжує список ще одна модель Toyota - Corolla.

toyota.com.ua

Це авто з певністю можна поставити на друге місце. Власники цього автомобіля досить рідко звертаються в сервісний центр. У 11-му поколінні автомобіль побачив світ в 2013 році. Седан з переднім приводом зберіг знайому форму кузова. Разом з тим, треба відзначити, що зовні він став значно краще. Як і раніше збірка і надійність показують високу якість.

Третя сходинка належить позашляховику Toyota Land Cruiser Prado.

Серед старих позашляховиків це авто демонструє дуже високу надійність. На ринку старих автомобілів на них відзначається великий попит.

Передостанній рядок за Mitsubishi Pajero Sport.

Базою для виробництва послужив пікап L200. Основна перевага полягає в сучасній трансмісії. Вона привела до поліпшення ходових характеристик і підвищення керованості. У дизельному варіанті найкраща тяга, але бензинові мотори забезпечують більш високий ресурс. Після експлуатації протягом 5 років необхідна заміна гумок стабілізаторів і регулювання зазорів.

Як не дивно, але замикає список мінівен Honda Stepwgn.

Цей автомобіль визнаний кращою моделлю серед старих мінівенів. Авто має вигляд мікроавтобуса середнього розміру. Авто оснащено потужним мотором з хорошою керованістю. Найбільш популярною є комплектація 2011 року. Вона має автоматичну коробку і двигун внутрішнього згоряння на 2,4 л.

Раніше було складено список вживаних седанів, які можна купити в Україні за 5 тисяч доларів.

Наступна публікація