Складено рейтинг топ-5 надійних автомобілів, які здатні подолати 100 тисяч км

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Складено рейтинг топ-5 надійних автомобілів, які здатні подолати 100 тисяч км

Одразу три сходинки належать Audi.

Фахівці склали рейтинг топ-5 моделей автомобілів, які здатні витримати 100 тисяч км пробігу.

Варто зазначити, що відповідний список було складено завдяки тестам німецького журналу Auto Bild. Як наслідок, сюди потрапили машини, які найкраще себе проявили у надійності в період від 1 до 3 років експлуатації.

Відкриває рейтинг Toyota Prius. Після 100 тисяч км пробігу Prius виглядає таким же, яким він був в автосалоні. Фахівці кажуть, що у нього немає жодних технічних проблем.

Четверта позиція в активі Audi A4 Avant. Розбирання цього автомобіля після 100 тисяч км пробігу показало, що у нього немає практично жодних пошкоджень. У фахівців, які розібрали A4 Avant, не було претензій. Зараз це один з найнадійніших автомобілів в Європі.

"Бронза" в активі Seat Ateca. У власників Seat Ateca була тільки одна скарга - через тривалу поїздку може заболіти спина. З технічної точки зору до цього автомобіля після 100 тисяч км пробігу претензій немає.

Seat Ateca / newspress.co.uk

Друге місце дісталося Audi A6 Avant.

Після 100 тисяч км пробігу на цей автомобіль була тільки одна скарга - на датчик паркування, який постійно видає повідомлення про помилку. В іншому якість і надійність на висоті.

2012 Audi A6 Avant

Очолює рейтинг Audi A3.

Цей хетчбек працює на метані. За 100 тисяч км від його власників скарг не було. Розбирання показало, що у нього ніяких пошкоджень або поломок немає. Це найнадійніший автомобіль в рейтингу Auto Bild.

Раніше було складено список найбільш проблемних автомобілів до п'яти років.

Наступна публікація